Fark yaratan çözümlerimizle tanışın


Arıza süresini, maliyetleri önemli ölçüde azaltmak ve makine ömrünü artırmak için makine sağlığını izleyin
Yapay zeka tabanlı reçeteli Bakım

Sunduğumuz yapay zeka tabanlı makine sağlığı izleme çözümleri, endüstriyel varlıkların gerçek sağlığı ve performansı hakkında gerçek zamanlı öngörüye dayalı bilgiler sunar. Üretim katından Üst yönetime kadar, eyleme dönüştürülebilir bilgiler sunarak kritik varlıkların arızaları etkin bir şekilde yöneterek güvenilrili önemli ölçüde arttırıyoruz

En yeni kestirimci ve öngörücü bakım teknolojisiyle erken uyarılar alın ve makinenizin hizmet ömrünü optimize edin.

icon


Sınır Bilişim (Edge) Tabanlı İzleme

6'sı bir arada sensörümüz, tam zamanlı bağlantı olmadan tam zamanlı izlemeye olanak tanıyan gelişmiş uç analitiğine sahiptir. Zamana dayalı veri toplama ile önemli olayları kaçırmazsınız.

Sensörler sıcaklık, titreşim, akustik emisyon, Nem, Gerçek RPM, Manyetik Akı ile ilgili verileri toplayabilir ve ayrıntılı analiz için bulut platformuna güvenli bir şekilde iletebilir. Sensörler kenardaki anormallikleri algılayabilir.


icon


Otomatik Analiz ve Teşhis

Bulut çerçevesiyle birleştirilmiş Sınır bilişim (edge) teknolojisi, herhangi bir anomaliyi, devam eden sorunları ve bunların nedenlerini algılayabilir.

Makineye bağlı arıza modları, otomatik arıza karakterizasyonu ile tanımlanabilir ve makine koşulları, makine öğrenme algoritmaları ile değerlendirilebilir.


icon


Otomatik Öngörü ve Reçeteleme

Arıza modu belirlendikten ve tam olarak tespit edildikten sonra, gelişmiş yapay zekamız, alınan verilere ve değişim hızına bağlı olarak makinenin kalan kullanım ömrünü tahmin eder.

Makine sağlığı görselleştirilebilir ve gözden geçirilebilir, böylece odak yüksek öncelikli görevlere kaydırılabilir, zamanında uyarılar yoluyla tehlikeli makineleri gözden geçirilebilir.


icon


Otomatik Uyarılar ve Bildirimler

Yapay Zeka teknolojisi ve uzman desteği ile elde edilen verilerle, kullanıcıların makine sağlığı için bakım planlamasına ve önceliklendirmelere olanak tanıyan faydalı geri bildirimler sunacaktır..

Kritik ekipmanla ilgili ele alınmayan sorunlar gözden geçirilebilir ve zamanında düzeltilebilir. Zamanında uyarılar, bir makine arızasının ilk işaretinin hemen ardından site ekibini bilgilendirecektir.


icon


Entegrasyon için Özelleştirilmiş API'ler

Otomatikleştirin ve uç noktada otomasyon için yatay veya dikey teknolojilerinizle entegre ederek verileri ve öngörüleri bir sonraki düzeye taşıyın.


icon


Deneyimli Destek

CAT 2/3/4 seviye analistlerimiz ve Güvenilirlik uzmanlarımız, makinelerdeki sorunları belirlemek ve düzeltici adımları hemen planlamak için ilk yardım sunar.

Ekibimiz, çözümümüzün avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olmak için düzenli olarak eğitimler ve toplantılar düzenler.