Tesisleriniz hiç durmadan hizmet verebilsin


Kestirimci analitiklerle Altyapı ve Hizmet tesislerinizin optimum verimlilikte çalıştırın.​

Altyapı ve Hizmet tesislerinde dönüşümAltyapı ve Hizmet sağlayan tesisler dünyada en önemli tesisilerin önünde gelir. Bir havalimanı, su artıma ve dağıtım tesisi veya Limanlar’da devre dışı kalan ekipmanlar çok fazla insan ve sektröün hayatını etkiler. Bu nedenle bu tür tesislerin beklenmedik duruşlara tahammül hiç yoktur. Kablosuz sensor teknolojisinizn maliyetlerinin düşmesi ve yapay zeka uygulamalarının gelişmesi bu sektörün bu alana yatırımlarını artırmasına neden oldu ve her geçen gün bu tesisler daha falza durum izleme teknolojilerine yatırım yaparak makine emre amadeliğini artırıyor ve ani duruşlarını azaltıyor.

Özellikler ve Faydaları


icon


Kaynaklarınızı, paranızı ve zamanınızı verimli kullanın

Varlıklarınızı sürekli en yüksek performansta çalıştırmak için yapay zekalı kestirimci bakım çözümlerimizi kullanın ve plansız duruşlarınızı azaltın. ​


icon


Ekipman emre amadeliğini ve güvenilirliğini iyileştirin

6’sı bir arada sensörümüz ve yapay zeka teknolojimiz ile ekipmanlarınızın sağlığını otomatik olarak izleyin ve uyarıları dikkate alarak emre amadeliğini en yüksek güvenilirlikle sağlayın.


icon


Uçtan uca ölçeklendirilebilir çözüm

Basit şekilde tak çalıştır sensor şebekeye 2g, 4g, NBIoT veya kablosuz ağa 5 dakikadan daha kısa bir sürede bağlanarak anomalileri daha ilk günden algılamaya başlar.


icon


Endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

IP68/ASME Div 1&2, FC UL, IECeX Zone 0,1,2 sertifikalı donanım sayesinde Tehlikeli bölgelerde yapay zeka teknolojisini kullanarak metal sanayinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz​


icon


Sağladığımız verilerle güçlenin

Kullanıcı dostu arayüzlerimizle ekipmanın kalan faydalı ömrünü bildirmekle almıyoruz arızayı %99’a varan kesinlikle nokta atışı yakalıyoruz.


icon


Verileriniz bizimle güvende

UL2900-2-2 İleri Siber Güvenlik sertifikası ve dinamik IP desteği ile Banka seviyesinde güvenlik sunuyoruz.

Kapsadığımız Uygulamalar​

  • Havaalanı Tesisleri​
  • Vinçler
  • Limanlar
  • Kanalizasyon arıtma Tesisleri
  • Güç üretimi
  • HVAC vb..