Tahmin et, Önle ve duruşları azalt


Yapay zekalı kesitirimci bakım teknolojileri ile İlaç sektöründe plansız duruşların önüne geçin​

Bakım 4.0 – İlaç sektörünün dönüşümüİlaç sektörü en çok denetime tabi olan sektörlerden birisidir. Bu da bu sektörde bakımı daha önemli kılar. Bu sektördeki bazı ekipmanlar çok önemli olmayabilir, ancak çok kilit etkilere sahip ekipmanların durum izlemelerinin yapılması gereklidir. Aksi takdirde oluşabilecek arızalar sonrası şirket ciddi gelir kaybına uğrayabilir. Bu nedenle bu kritik ekipmanlarda yapay zekalı durum izleme ve kestirimci bakım faaliyetleri hayati önem taşır.

Özellikler ve Faydaları


icon


Kaynaklarınızı, paranızı ve zamanınızı verimli kullanın

Varlıklarınızı sürekli en yüksek performansta çalıştırmak için yapay zekalı kestirimci bakım çözümlerimizi kullanın ve plansız duruşlarınızı azaltın. ​


icon


Ekipman emre amadeliğini ve güvenilirliğini iyileştirin

6’sı bir arada sensörümüz ve yapay zeka teknolojimiz ile ekipmanlarınızın sağlığını otomatik olarak izleyin ve uyarıları dikkate alarak emre amadeliğini en yüksek güvenilirlikle sağlayın.


icon


Uçtan uca ölçeklendirilebilir çözüm

Basit şekilde tak çalıştır sensor şebekeye 2g, 4g, NBIoT veya kablosuz ağa 5 dakikadan daha kısa bir sürede bağlanarak anomalileri daha ilk günden algılamaya başlar.


icon


Endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

IP68/ASME Div 1&2, FC UL, IECeX Zone 0,1,2 sertifikalı donanım sayesinde Tehlikeli bölgelerde yapay zeka teknolojisini kullanarak metal sanayinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz​


icon


Sağladığımız verilerle güçlenin

Kullanıcı dostu arayüzlerimizle ekipmanın kalan faydalı ömrünü bildirmekle almıyoruz arızayı %99’a varan kesinlikle nokta atışı yakalıyoruz.


icon


Verileriniz bizimle güvende

UL2900-2-2 İleri Siber Güvenlik sertifikası ve dinamik IP desteği ile Banka seviyesinde güvenlik sunuyoruz.

Kapsadığımız Uygulamalar​

  • Hava şartlandırıcılar
  • Kompresörleri
  • Soğutucular
  • Paketleme Birimleri vb.