Artık duruş yok. Makineleriniz sürekli çalışacak


Kimya Endüstrisindeki büyümeye ayak uydrmak için Endüstri 4.0 uygulamalarına uyum sağlayın ve dönüşümü gerçekleştirinn​

Kestirimci Bakım - Kimya Endüstrisi için kilit strateji​​Plansız duruşlar kimya tesisleri için hem ciddi bir güvenilrilik sorunudur hem de beklenmeyen duruşların çok şiddetli sonuçları olabilir. Kimyasal tesiste yaşanacak bir beklenmedik duruş ciddi parasal kayıplara neden olabileceği gibi denetçiler tarafından uygunsuzluk raporlarına ve hatta tesisin kapanması kararına kadar etkisi olabilir. Bu nedenle kimya endüstrisinde bakım stratejilerini mümkün mertebe reaktif bakımdan proaktif bakıma yönlendirmek çok önemlidir. Yapay zekalı proaktif bakım çözümleri bu nedenle kimya endüstrisi için çok önemlidir.

Özellikler ve Faydaları


icon


Kaynaklarınızı, paranızı ve zamanınızı verimli kullanın

Varlıklarınızı sürekli en yüksek performansta çalıştırmak için yapay zekalı kestirimci bakım çözümlerimizi kullanın ve plansız duruşlarınızı azaltın. ​


icon


Ekipman emre amadeliğini ve güvenilirliğini iyileştirin

6’sı bir arada sensörümüz ve yapay zeka teknolojimiz ile ekipmanlarınızın sağlığını otomatik olarak izleyin ve uyarıları dikkate alarak emre amadeliğini en yüksek güvenilirlikle sağlayın.


icon


Uçtan uca ölçeklendirilebilir çözüm

Basit şekilde tak çalıştır sensor şebekeye 2g, 4g, NBIoT veya kablosuz ağa 5 dakikadan daha kısa bir sürede bağlanarak anomalileri daha ilk günden algılamaya başlar.


icon


Endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

IP68/ASME Div 1&2, FC UL, IECeX Zone 0,1,2 sertifikalı donanım sayesinde Tehlikeli bölgelerde yapay zeka teknolojisini kullanarak metal sanayinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz​


icon


Sağladığımız verilerle güçlenin

Kullanıcı dostu arayüzlerimizle ekipmanın kalan faydalı ömrünü bildirmekle almıyoruz arızayı %99’a varan kesinlikle nokta atışı yakalıyoruz.


icon


Verileriniz bizimle güvende

UL2900-2-2 İleri Siber Güvenlik sertifikası ve dinamik IP desteği ile Banka seviyesinde güvenlik sunuyoruz.

Kapsadığımız Uygulamalar​

  • Döner Ekipmanlar ve Trafolar
    • Kimya Tesisi​
    • Şeker Fabrikası
    • Petrokimya