Madenlerde sıfır duruş


Size reçete sunan yapay zeka teknolojimiz ile makinelerinizin daha verimli ve düzgün çalışmasını sağlayarak hem ömürlerini uzatın hem de arızalanma ihtimalini yeterince önceden görerek duruşlarınızı önleyin​​

Ekipman arızaları olmadan tahmin edin ve önleyinMaden Endüstrisi dünyada önde gelen sektörlerden birisidir. Mevcut maden kaynağını olabilecek en hızlı biçimde çıkartıp işlemek ve paraya çevirmek oldukça önemlidir. Bu tür tesislerde her bir beklenmedik duruş büyük bir zarar olarak kabul edilir. Hem büyük bir parasal maliyet hem de üretim riski taşır.Bu gibi duruşlar tesisin verimliliğini ve karlılığını ciddi açıdan etkiler.

Yapay zekalı ve proaktif bakım teknikleri Madencilik sektörü için çok önemli bir hal almaya başlamıştır. Her geçen gün bu alana daha fazla yatırım yapan madencileri emre amadeliği ve güvenilirliği en yüksek seviyede tutarak yatırımıclarına daha fazla kazanç sağlayabilmektedirler.

Özellikler ve Faydaları


icon


Kaynaklarınızı, paranızı ve zamanınızı verimli kullanın

Varlıklarınızı sürekli en yüksek performansta çalıştırmak için yapay zekalı kestirimci bakım çözümlerimizi kullanın ve plansız duruşlarınızı azaltın. ​


icon


Ekipman emre amadeliğini ve güvenilirliğini iyileştirin

6’sı bir arada sensörümüz ve yapay zeka teknolojimiz ile ekipmanlarınızın sağlığını otomatik olarak izleyin ve uyarıları dikkate alarak emre amadeliğini en yüksek güvenilirlikle sağlayın.


icon


Uçtan uca ölçeklendirilebilir çözüm

Basit şekilde tak çalıştır sensor şebekeye 2g, 4g, NBIoT veya kablosuz ağa 5 dakikadan daha kısa bir sürede bağlanarak anomalileri daha ilk günden algılamaya başlar.


icon


Endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

IP68/ASME Div 1&2, FC UL, IECeX Zone 0,1,2 sertifikalı donanım sayesinde Tehlikeli bölgelerde yapay zeka teknolojisini kullanarak metal sanayinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz​


icon


Sağladığımız verilerle güçlenin

Kullanıcı dostu arayüzlerimizle ekipmanın kalan faydalı ömrünü bildirmekle almıyoruz arızayı %99’a varan kesinlikle nokta atışı yakalıyoruz.


icon


Verileriniz bizimle güvende

UL2900-2-2 İleri Siber Güvenlik sertifikası ve dinamik IP desteği ile Banka seviyesinde güvenlik sunuyoruz.

Kapsadığımız Uygulamalar​

  • Döner Ekipman​
    • Yer üstü madenleri
    • Yer altı madenleri
    • Öğütme İşlemleri​
  • Trafolar
  • Ağır İş Makineleri
  • Bar Çubuk Haddeleri