Petrol ve Gaz tesislerin bakımını kolaylaştırıyoruz


Yapay zekalı kestirimci bakım teknolojisi ile varlıklarınızın performansını artırın. Artık plansız duruş yaşamamanız gereken bir dünyadasınız.​​

Petrol ve Gaz tesisilerinin bakımını kolaylaştırıyoruz.​​​Her endüstrinin kendi zorlukları var. Aam Petrol ve Gaz tesisilerinin zorlukları diğerlerinden uzak ara faklıdır. Petrol ve Gaz endüstrisi yüksek yatırım gerektiren ve yüksek riskleri olan bir endüstridir. Bu nedenle tüm varlıklarının en optimum seviyede çalıştırılması, ömrünün uzun oması ve risklerin en aza indirgenmiş olması çok önemlidir.

Petrol ve Gaz tesisilerinin operasyonel ve çevre risklerini en eza indirebilemeleri için ekipmanlarının durumu hakkında yetericne önceden bilgi sahibi olmalıdırlar. Veriler bize göstermektedir ki plansız duruşlar kestrimci bakım yöntemleri kullanılarak %50 oranında azaltılabilir. Gelişmiş yapay zekalı kestirimci ve reçeteli bakım sensor ve yazılımız ile bu oranın üzerinde çıkabiliriz.

Özellikler ve Faydaları


icon


Kaynaklarınızı, paranızı ve zamanınızı verimli kullanın

Varlıklarınızı sürekli en yüksek performansta çalıştırmak için yapay zekalı kestirimci bakım çözümlerimizi kullanın ve plansız duruşlarınızı azaltın. ​


icon


Ekipman emre amadeliğini ve güvenilirliğini iyileştirin

6’sı bir arada sensörümüz ve yapay zeka teknolojimiz ile ekipmanlarınızın sağlığını otomatik olarak izleyin ve uyarıları dikkate alarak emre amadeliğini en yüksek güvenilirlikle sağlayın.


icon


Uçtan uca ölçeklendirilebilir çözüm

Basit şekilde tak çalıştır sensor şebekeye 2g, 4g, NBIoT veya kablosuz ağa 5 dakikadan daha kısa bir sürede bağlanarak anomalileri daha ilk günden algılamaya başlar.


icon


Endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

IP68/ASME Div 1&2, FC UL, IECeX Zone 0,1,2 sertifikalı donanım sayesinde Tehlikeli bölgelerde yapay zeka teknolojisini kullanarak metal sanayinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz​


icon


Sağladığımız verilerle güçlenin

Kullanıcı dostu arayüzlerimizle ekipmanın kalan faydalı ömrünü bildirmekle almıyoruz arızayı %99’a varan kesinlikle nokta atışı yakalıyoruz.


icon


Verileriniz bizimle güvende

UL2900-2-2 İleri Siber Güvenlik sertifikası ve dinamik IP desteği ile Banka seviyesinde güvenlik sunuyoruz.

Kapsadığımız Uygulamalar​

  • Rafineriler
  • Kara Kuyuları
  • Petrokimya