Pahalı bakım maliyetleri yaratan duruşlara son


Tahim et-Önle ve yola devam et

Ulaşım sektörü en hızlı büyüyüen sektörlerin başında gelir. Ancak sahip olması gereken momentum yakalamak konusunda da her zaman zorlanmıştır.​Ulaşım sektörünün ekipmanları olan lokomtif, uçak, gemi ve araçlar planlı bakım yapılmasına ragmen ani arızaya geçebilen yapılara sahiptir. Teknolojinin gelişimi, otonom araçların ortaya çıkması bu araçların durum daha fazla durum izleme ve yapay zeka teknolojileri ile donatılmaısnı gerekli kılmıştır. Sunduğumuz yapay zeka tabanlı durum izleme ve önleme sistemleri ulaşım endüstrisinin duruşlarını azaltabilecek ve verimliliğini artırabilecek niteliktedir.

Özellikler ve Faydaları


icon


Kaynaklarınızı, paranızı ve zamanınızı verimli kullanın

Varlıklarınızı sürekli en yüksek performansta çalıştırmak için yapay zekalı kestirimci bakım çözümlerimizi kullanın ve plansız duruşlarınızı azaltın. ​


icon


Ekipman emre amadeliğini ve güvenilirliğini iyileştirin

6’sı bir arada sensörümüz ve yapay zeka teknolojimiz ile ekipmanlarınızın sağlığını otomatik olarak izleyin ve uyarıları dikkate alarak emre amadeliğini en yüksek güvenilirlikle sağlayın.


icon


Uçtan uca ölçeklendirilebilir çözüm

Basit şekilde tak çalıştır sensor şebekeye 2g, 4g, NBIoT veya kablosuz ağa 5 dakikadan daha kısa bir sürede bağlanarak anomalileri daha ilk günden algılamaya başlar.


icon


Endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler

IP68/ASME Div 1&2, FC UL, IECeX Zone 0,1,2 sertifikalı donanım sayesinde Tehlikeli bölgelerde yapay zeka teknolojisini kullanarak metal sanayinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz​


icon


Sağladığımız verilerle güçlenin

Kullanıcı dostu arayüzlerimizle ekipmanın kalan faydalı ömrünü bildirmekle almıyoruz arızayı %99’a varan kesinlikle nokta atışı yakalıyoruz.


icon


Verileriniz bizimle güvende

UL2900-2-2 İleri Siber Güvenlik sertifikası ve dinamik IP desteği ile Banka seviyesinde güvenlik sunuyoruz.

Kapsadığımız Uygulamalar​

  • Demiryolları
  • Elektrikli Araçlar
  • Kamyonlar
  • Hafriyat Ekipmanları